نقدها و نمرات بازی Maid of Sker

نقدها و نمرات بازی Maid of Sker

Maid of Sker یکی از عناوین موردانتظاری بود که به تازگی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ باید برای تجربه‌ی آن تا اواخر سال جاری صبور باشند. در همین راستا، نقدها و نمرات این بازی عرضه شده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت. با تکنوگیم همراه باشید …
Maid of Sker را باید عنوانی در سبک اکشن، ماجراجویی و بقا دانست که در آن باید هدایت شخصیتی باهوش را به عهده گرفته و در هتلی طلسم شده و وحشتناک به نام Sker قرار بگیرید. این هتل در وهله‌ی اول فضای جذاب و آرامی برای مسافران به حساب می‌آید، اما به تدریج تبدیل به مکانی عجیب و پر از اتفاقات دلهره‌آور می‌شود که حتی بلند نفس کشیدن در آن هم می‌تواند موجب تلفاتی همچون مرگ شود. اگر از علاقه‌مندان به عناوین وحشت و بقا هستید، Maid of Sker را حداقل برای یک بار امتحان کنید.
بازی Maid of Sker به صورت همزمان توسط استودیوی ولز اینتراکتیو (Wales Interactive) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی بخش‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Maid of Sker در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.
THEGAMER 8/10

فضا، رمز و رازها و احساسات کاراکترها در Maid of Sker بسیار خوب طراحی شده و می‌تواند مورد توجه بسیاری از دوست داران عناوین وحشت قرار گیرد. ضمنا پایان خوبی هم برای این بازی در نظر گرفته شده است. در کل می‌توان گفت که Maid of Sker ارزش بررسی بیشتر را دارد.

IGN 7.2/10

Maid of Sker را تقریبا باید با Resident Evil 7 مقایسه کرد؛ البته در این بازی نمی‌توان از سلاح خاصی بهره برد. در این عنوان با هتلی عجیب، پر از معما و پس از مدتی متروکه سر و کار داریم؛ چیزی که در عناوین شرکت کپکام بسیار دیده شده است. با این حال، Maid of Sker ویژگی‌های خاص خود را هم دارد و همین امر باعث می‌شود تا بازی‌بازان زیادی از آن استقبال کنند.

SCREEN RANT 7/10

بسیاری از بازی‌بازان می‌دانند که از یک عنوان ترسناک چه می‌خواهند. متاسفانه داستان Maid of Sker تقریبا به گونه‌ای است که حس ترس به خوبی به آن‌ها منتقل نمی‌شود. با این همه، این عنوان را می‌توان انتخاب نسبتا جالبی دانست که تجربه‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود.

Gaming Nexus 5.5/10

Maid of Sker عنوانی تقریبا طولانی است که باید زمان زیادی را برای به اتمام رساندن آن صرف کنید. ضرب و شتم‌ها و مخفی کاری‌های بازی اصلا مناسب و جذاب طراحی نشده‌اند و حس خوبی را به بازی‌باز منتقل نمی‌کنند.

PUSH SQUARE 5/10

Maid of Sker را به هیچ وجه نمی‌توان عنوانی ترسناک در نظر گرفت؛ با این حال، شاید این بهترین تلاش تیم سازنده برای ساخت یک بازی بوده است. محیط بازی و طراحی دشمنان می‌توانست خیلی بهتر و دلهره‌آورتر صورت بگیرد تا شاهد صحنه‌های دلچسب‌تری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *